Pomoc

Odwiedzając tą stronę prawdopodobnie masz problemy dlatego postaramy się wyjaśnić kilka spraw.

Po zakupie wysyłamy maile z potwierdzeniem zakupu oraz dostępem do serwisu (login, hasło). Jeżeli nie otrzymali państwo maila z danymi do logowania prosimy sprawdzić spam, usunięte, kosz lub inne katalogi np. oferty.

W przypadku utraty hasła można skorzystać z odzyskiwania hasła w formularzu logowania.

Po zalogowaniu do systemu prosimy wybrać z menu zakupiony produkt lub na stronie głównej kliknąć na panelu wydarzenia spektaklu  „oglądaj” 

W wydarzeniu spektaklu umieszczony jest odtwarzacz wideo na którym automatycznie uruchomi się transmisja wideo. Pod odtwarzaczem umieszczono przycisk z wyborem odtwarzania wideo z napisami lub bez. 

Odtwarzacz automatycznie ustawia jakość wideo analizując łącze internetowe. Można manualnie przestawić jakość wideo wciskając ikonę ustawień. Na niektórych urządzeniach szczególnie mobilnych odtwarzacz jest automatycznie wyciszony należy kliknąć ikonkę głośnika żeby uruchomić głos.

Aby oglądać wideo w trybie pełnoekranowym należy uruchomić ten tryb w odtwarzaczu. Jeżeli masz problemy z odtworzeniem, obraz się zacina lub nic nie widać sprawdź wymagania techniczne twojego urządzenia oraz łącza w regulaminie.

Oglądanie na odbiorniku TV
Najprostszym rozwiązaniem jest podpięcie komputera/laptopa do odbiornika telewizyjnego kablem HDMI.
W przypadku korzystania z serwisu po przez wbudowana przeglądarkę w smart TV. Należy postępować identycznie jak podczas przeglądania na komputerze.
*Niektóre przeglądarki systemowe w odbiornikach TV nie wyświetlają pełnej wersji serwisu (zakup należy dokonać przez komputer/smartfon). Należy zalogować się korzystając z menu, oraz wybrać w menu zakładkę /moje spektakle/

 Sugerujemy zalogować się do systemu przynajmniej 15 min wcześniej. Przypominamy że na użytkownika (login) może być uruchomiona jedna sesja. System nie zezwala na korzystanie dla tego samego użytkownika na kilku urządzeniach jednocześnie.

Osoby posiadające Voucher:

Wraz z otrzymaniem Vouchera/prezentu wysłany był link który automatycznie dodaje wydarzenie wraz z uzyskanym kodem. Należy wypełnić pola formularza rejestracyjnego i dokonać zakupu. Kwota zostanie anulowana przez wygenerowany Voucher.

W przypadku posiadania samego kodu Vouchera należy wybrać spektakl kliknąć zamów>przejdź do kasy>Posiadasz kod zniżkowy lub voucher? Kliknij aby go wpisać.

Każdy Voucher/prezent można użyć tylko raz.

Masz pytania skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie kontakt